درباره ما

درباره شرکت ما

گروه توليدي، وارداتي و صادراتي گيتا شيمي سهند در راستاي توسعه كشاورزي و بر اساس تامين نهاده هاي مورد نياز كشاورزي، تاسيس شده است.

كارخانه توليدي اين مجموعه در شهرك صنعتي اشتهارد واقع شده است كه بر پايه دانش و تخصص روز دنيا، امكان فرمولاسيون و توليد انواع آفت كش هاي مورد نياز كشور را دارد. شركت در زمينه فرمولاسيون انواع سموم EC، SC، SL، L، EW و … و توليد روغن امولسيون شونده و كودهاي مكمل غذايي، حشره كش هاي خانگي و سموم مبارزه با آفات دامپزشکی فعاليت مي نمايد.

همچنين در راستاي حفظ سلامت جامعه و محيط زيست و نيز توسعه كشاورزي ارگانيك، همواره ثبت و گسترش آفت كش ها و توليدات مبتني بر مواد بيولوژيك، از اركان مورد توجه مجموعه گيتا شيمي سهند بوده است. در راستاي ارتقاء كنترل كيفي توليدات، آزمايشگاه مجهز به پيشرفته ترين تجهيزات كنترل كيفي سموم و مطابق با استانداردهاي بين المللي FAO، WHO،USP  و تحت نظر سازمان حفظ نباتات مي باشد.

نهاده­ هاي وارداتي و توليدي مجموعه از طريق سه شركت تخصصي گيتا شيمي سهند، برزگر برجسته و گياه پرنيان اطلس عرضه مي شوند. عمده محصولات اين مجموعه شامل انواع آفت کش های کاربردی در کشاورزی، ادوات و لوازم كشاورزي، كودها و بهبود دهنده هاي خاك، آفت كش هاي دامي، عوامل كنترل بيولوژيك، تنظيم كننده هاي رشد، انواع آفت كش ها و سموم بهداشتي و خانگي مي باشد. كليه محصولات شركت، داراي مجوزها و تاييديه هاي لازم از سازمان ها و نهادهاي ذيربط مي باشد.

چرا ما را انتخاب می کنند

گیتا شیمی سهند از شرکت های پیشرو در حوزه سلامت گیاهان و نباتات محسوب شده و مصمم به ارائه محصولات با کیفیت و سالم بوده است. محصولات ارائه شده در این مسیر شامل محصولات سلامت دام ، سموم گیاهی و دامی و همچنین کود های کشاورزی است.

مناسب ترین قیمت

محصولات مجموعه گیتا شیمی سهند را می توانید با نازل ترین قیمت و بدون واسطه از طریق واحد فروش این شرکت در تهران دریافت کنید

بالاترین کیفیت

گیتا شیمی سهند با بهره گیری از آزمایشگاه های پیشرفته و واحد های کنترل کیفیت توانسته است نقش تاثیر گذاری در عرضه محصولات با کیفیت به بازار داشته باشد.

مشاوره قبل از خرید

با ما تماس بگیرید : 66432885-021

تماس با ما
X